Barion Pixel Naše kaše Apetit piknik 2015! Naše kaše slaví 2 roky. *BLOG* - Naše kaše

Apetit piknik 2015! Naše kaše slaví 2 roky. *BLOG*

Rubrika: Novinky

Naše kaše už existují celé dva roky. A my jsme neskutečně šťastní, že přibývá lidí, kteří si vybírají poctivé a opravdové jídlo. A že můžeme slavit druhé narozeniny!
Před dvěma lety nás na Apetit piknik 2013 vybrali a omylem šoupli rovnou do kategorie Profesionálové. Šok! Již to nešlo změnit a my natěšení, ale nervózní, abychom vše stihli (od hygieny, živnosťáku, krabiček, etiket až po webovky) jsme neudělali krok vzad a tuto výzvu jsme přijali. Takže za měsíc bylo vše na světě. Krabičky se s úspěchem na Apetit pikniku prodaly a následně se nám ozvala Darina z Apetitu a vznikl první velký rozhovor. Neuvěřitelná jízda! Díky Darino 🙂

Letos jsme na Apetit piknik přivezli hned dvě novinky: Naši kaši Speciál: Datelu a také horkou Čerstvou Kaši.

IMG_2563

Odpočinková "louka" na Apetit pikniku 2015

Odpočinková „louka“ na Apetit pikniku 2015

Náš oblíbený strávník, milovník Pouťové. Bobeš od Dariny :-)

Náš oblíbený strávník, milovník Pouťové. Bobeš od Dariny 🙂

IMG_2589

Dojatá Darina :-)

Dojatá Darina 🙂

Tak opět za rok! Snad projdeme výběrem redakce Apetitu…

————————————————————
*BLOG*
Uffff. To byl zas mazec 🙂 Moc jsme si Apetit piknik užili, ačkoliv jsme neměli moc možností utéct z našeho barevného stánku. Za tak velký zájem jsme moc rádi, ale mrzí nás, že jsme nestihli „všechno“ ochutnat. Musím ale přiznat, chladnější a deštivé ráno skvěle zpříjemňovala naše horká Čerstvá Kaše (s jahodami, hořkou čokoládou a mandlemi!!!) Počasí nakonec vyšlo skvěle (my jsme věděli, že bude dobře) a přeháňku střídal slunce svit. K organizaci nemáme jedinou výhradu. Rozmístění stánků nevíme jestli je úplně nejlepší. Tu a tam, za křoviskem, před hlavní budovou…ani mapa mě nezachránila. A bohužel jste bloudili i vy, někteří nás prý nemohli najít 🙁 Ale i tak to bylo dobré! Mějte se fajn a Kaším zdar! David.

PS: Naše kaše si můžete koupit i ve všech prodejnách Náš grunt. Pokud je zrovna nenajdete v regálu, tak si je nechte objednat. Tak vám neutečou.