Barion Pixel Naše kaše Čerstvé kaše v Dobrém ránu České televize. *BLOG* - Naše kaše

Čerstvé kaše v Dobrém ránu České televize. *BLOG*

Rubrika: Novinky

Sen se nám splnil! Měli jsme možnost ukázat českému národu, že čerstvá kaše je boží.
Instantní směsi nejsou potřeba. Kaši z opravdových potravin si zvládnete připravit za pár minut. A to se vyplatí. A chuťově je to nesrovnatelné.

O recepty, tipy a triky jsme se rozpovídali v pořadu Dobré ráno České televize:
1. vstup Proč snídat kaše?
2. vstup Pohanková kaše se sušeným ovocem a mákem.
3. vstup Jáhlová kaše s jablky.
4. vstup Tipy a triky.
5. vstup Rýžová kaše s jahodami.

Soutěž-DobréRáno

SOUTĚŽ! Uvařte si čerstvou kaši podle našich receptů a pošlete nám fotku na info@nasekase.cz nebo jí pověste na náš Facebook.
V úterý 9. června vybereme 3 nejpovedenější a odměníme je. Těšte se na Naší misku a také Naše lžičky.
SOUTĚŽ je již ukončena, odměnu posíláme Janě, IngridEvě.  A také Magdaléně. Více na našem Facebooku.

PS: Naše miskyNaše lžičky můžete zakoupit u nás na farmářském tržišti nebo objednávat na fler.cz.

————————————————————
BLOG
Opravdu velkou radost jsme měli, když se milá produkční Klára ozvala. První termín (již v únoru) nám nevyhovoval, ale nyní jsme již čas měli. Juchů! Ideální pořad, kde můžeme inspirovat ke snídání kaší. Televize nás ubytovala o ulici vedle v pensionu a my mohli v klidu v Brně přespat. Po víkendovém pracovním maratónu (vaření, trh) a pondělním rozvozu po Praze jsme potřebovali spánek jako sůl. Budíček ve 4:30 (Jani už ve 4:00). Moc jsme toho nenaspali, jelikož Brno má iks podniků, které jsou skvělé k večernímu žití. A že to v Brně žilo. A my jsme si to také užívali.
V 5:30 jsme měli nástup v ČT. Jak jsme byli mile překvapeni, když jsme vedle ranního pečiva a káviček vybalili naše barevné krabičky a za 5 minut byly už rozebrané a štáb si pomlaskával. Někteří si je dokonce i ukryli, aby na ně něco zbylo. Chacha! Jupí! Moderátorka Soňa měla Staročeskou schovanou pod polštářem na gauči ve studiu! 🙂
Moderátoři byli skvěle naladěni, úsměv od první minuty a nám se mluvilo a vařilo o to lehčeji. Dvě a půl hodiny živého vysílání uběhlo jako voda. Jakmile se zhasla světla před náš pultík se seběhl celý štáb a úspěšně během pěti minut snědl veškeré kaše. A to jsme si přesně přáli. Díky, že se tak stalo!
fotogalerie: redakce ČT

Dobré ráno