Barion Pixel Naše kaše Pochutnejte si na ČokoMlsu nebo Dýňové pomazánce. Loučení s Exotem... - Naše kaše

Pochutnejte si na ČokoMlsu nebo Dýňové pomazánce. Loučení s Exotem…

Rubrika: Novinky

Tři novinky v kostce: hustý ČokoMls, krémová Dýňová a rozloučení s Exotem.

ČokoMls

Od 8.8. jsme nahradili hustou Datelu ještě hustším ČokoMlsem. V Datele jsme používali lískové oříšky a ty jsou pro některé alergenem a tak jsme je nahradili praženými slunečnicovými semínky. A to je pecka! Takže teď si ČokoMls může dopřát každý a užít si chuť, která je díky praženým semínkům neodolatelná. Nám to z dětství připomíná nugát či griliáš. A když nestíháme a máme chuť na sladké, tak lžíce ČokoMls do teplé krémové rýže je úplně senzační snídaně. A nebo jen mlsáte po lžíčkách…
Složení: datle*, nasucho pražená slunečnicová semínka, kakao, voda, špetka mořské soli, vanilkový extrakt*. * = BIO kvalita. 

 

Dýňová-IMG_3675-2-1200px

Od 12.9. si můžete mazat na pečivo Dýňovou pomazánku. Jak moc jsme se na podzim těšili? Moc! Protože bude čas dýní. K farmářské dýni Hokaidó (Zelenina Kostkovi) jsme přisypali trochu toho nejvoňavějšího koření od Salvátora. „Máslové“ fazole jsou už jen pomyslnou třešničkou v receptu. Dobrou chuť!

Loučení-Exot

24.10. byl poslední den, kdy jste si mohli koupit naše „tropické osvěžení“ Exota. A žádné slzy, prosím! Přečtěte si proč Exota již nebudeme vařit: základem Kaše je quinoa, což je úžasná surovina, ale nám nedá spát, že se po ní strhla ve světě taková poptávka, až se to trošku vymklo kontrole a lidé v Peru a Bolívii, pro které byla základem jídelníčku, všechno posílají do světa a sami se pak nestravují nejlépe. Nechceme ji tedy proto už nadále odebírat ve velkém a dopřejeme si ji sem tam pro zpestření jídelníčku doma Emotikona smile
PS: Od začátku používáme quinou se značkou FairTrade, ale ta stejně neřeší situaci velké poptávky na trhu a našeho klidného spánku.

Chci to všechno sníst!!! Kde to mám koupit?