Barion Pixel Naše kaše SOUTĚŽ! Vyfoť svoji svačinu - Naše kaše

SOUTĚŽ! Vyfoť svoji svačinu

Rubrika: Novinky

Luštěniny do každé rodiny! Společně ukažme světu, že luštěniny jsou fajn. Kdo terpve s luštěninami začíná, tak mu nejvíce budou  chutnat v luštěninových pomazánkách. Takže soutěžte a posílejte fotky svých svačin! Těšíme se na barevné fotografie, u kterých se nám budou sbíhat sliny. Podmínkou je, že v hlavní roli bude vidět nějaká Naše Pomazánka.

Fotografie sdílejte na našem Facebooku či posílejte na náš email: info@nasekase.cz, předmět: Soutěž. Každá námi sdílená fotografie bude odměněna Naší Lžičkou. Zveřejněná fotografie, která bude mít nejvíce palců „Liků“ odměníme navíc Naší Miskou.

Moc se těšíme na vaše „foodstylingové“ kreace! A společně zvedneme spotřebu luštěnin na hlavu v ČR a i ve světě 🙂 Vždyť je to potravina budoucnosti, protože je nejen dobrým zdrojem bílkovin.
PS: Zkuste jíst maso méně často a maso nahraďte luštěninami. Je to fajn z mnoha ohledů – zdravotního, ekonomického, ekologického i etického.

Soutěž končí 7.3.2016.

Soutěž-luštěniny

Podmínky soutěže jsou vskutku krátké: Odměníme fotografie, které dále budeme z důvodu osvěty šířit, vždy s uvedením autora (blogu). Výhry zašleme po skončení Soutěže na adresu v ČR. Soutěž můžeme předčasně ukončit, avšak věříme, že to se nestane.