fbpx

Provozovna

Zkuste štěstí v gastru

Po létech pronájmů jsme vybudovali vlastní provozovnu na výrobu potravin. Od začátku jsme věděli, že není našim snem být u plotny sedm dní v týdnu a proto jsme ji připravili k pronájmu.

Z našich zkušeností víme, že na začátku podnikání není únosné pronajmout si provozovnu sami pro sebe na 24/7 za desítky tisíc a ještě k tomu nakoupit stroje a vybavení. Každý chce spíš najít provozovnu jen na několik dní v měsíci za pár tisíc!

Chcete si splnit sen a prodávat své dobroty? Tak to potřebujete zkolaudovanou provozovnu! 

Naše prostorná, čistá kuchyně se nachází v Dobřichovicích (Praha – západ) a preferujeme bezlepkovou a vegetariánskou výrobu. Máme suchý i chlazený sklad, samozřejmostí je prostor na hrubé čištění ovoce a zeleniny. Ve varně je několik velkých pracovních ploch, dřezy, plynové vařiče, elektrické trouby, zchlazovač čili šokr, nerez gastro nádobí a další příslušenství. Potřebujete něco dalšího? Určitě se domluvíme.

Vaše podnikatelské záměry(co plánujete vařit či péct a v jakém objemu) pište na email info@nasekase.cz, na základě vašich požadavků se domluvíme na ceně pronájmu.

HACCP nad zlato

Jakmile budete „pod naší střechou“ tak vám můžeme poradit ohledně běžného fungování. Pokud nemáte žádné zkušenosti či studia z oboru gastronomie, tak doporučujeme na začátek si nechat vypracovat HACCP, ať pochopíte určité souvislosti, na které si máte dát při výrobě potravin pozor. Nám to otevřelo oči. A možná vám pro začátek poradí i naše „vzpomínkové“ video na YouTube (níže).

Jak jsme budovali provozovnu?

Abychom na tuto zkušenost nikdy nezapomněli (cha cha) a naše zkušenosti mohly pomoci třeba vám, tak jsme natočili několik videí na YouTube.